FP150R12N3T7B16BPSA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
FP150R12N3T7B16BPSA1
FP150R12N3T7B16BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 150 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONO3