MG12200D-BN2MM
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
MG12200D-BN2MM
MG12200D-BN2MM
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200 V 290 A 1050 W Chassis Mount D3