CM150RX-24S1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
CM150RX-24S1
CM150RX-24S1
IGBT Module Three Phase Inverter with Brake 1200 V 150 A 935 W Chassis Mount Module